Pro ženy

Jsme svépomocná komunita, ve které se můžete naučit, že život dává smysl a je fajn i bez drog, alkoholu a hraní. Nabízíme dlouhodobý pobyt, v jehož průběhu společně hodně pracujeme, jíme, sportujeme, bavíme se a to všechno v rámci zdravých pravidel. Každodenně se učíme abstinovat, podporujeme se a to všechno v příjemném prostředí v našem domě na kopci s výhledem v Kralupech nad Vltavou.

Rádi ti pomůžeme abstinovat a začít znovu. Klidně nám zavolej a zeptej se na cokoliv ohledně pobytu u nás. Přijímáme ženy ve věku 18-50 let závislé na drogách, alkoholu, automatech, bez domova, po výkonu trestu, nebo zapojené v prostituci. V tuto chvíli máme volná místa.

Proces přijetí není složitý, stačí zavolat, popovídat si a domluvit možné datum nástupu. Až se dovoláš, budeš mluvit s Petrem nebo Veronikou. Telefon: 731 501 150

Pokud si chceš ještě předtím přečíst více informací, vše potřebné bys měla nalézt v Chci se léčit

Pobyt s dětmi v tuto chvíli není možný. Na dobu léčby je potřeba předat děti do péče nejbližších a soustředit se sama na sebe a dát se do pořádku, abys pak byla schopná o děti pečovat dlouhodobě kvalitně a samostatně. V případě potřeby v rámci sociální práce pomáháme členkám v komunikaci s oddělením sociálně právní ochrany dětí.

V průběhu léčby jsou všechny členky komunity zapojeny v pracovní terapii. Kromě běžného úklidu a vaření v domě, se naučíš čalounické práce, výrobu dekorativních předmětů, základy aranžování, šití a prodeje.